Отзывы о нас

Оставить отзыв 

Atsauksme

 

"Fantastiska vieta, darbinieki un viss ko var tur baudīt! Man smaga muguras trauma, bet mani kā zīdainīti tutināja, lutināja un nejutos negaidīta!"

Ērika Krimska (Facebook)

Atsauksme

 

"Ļoti labi un zinoši speciālisti. Par bērna muguru un stāju uzzināju vērtīgu informāciju. Ļoti centīgi fizioterapeiti, kas māca bērnu pareizi vingrot."

Evita Kromule (Facebook) 

Atsauksme

 

"Kad cilvēks ir pārguris vai izdedzis, var jau likties gultā un gulēt, un dusmoties uz visu pasauli. Bet ir vēl daudz variantu, kā atgūt spēku. Mēs ar māsīcu nolēmām šo nedēļu beidzot veltīt savai veselībai un labsajūtai. Devāmies uz KRC Jaunķemeri, kur skolotājiem un mediķiem ir atlaižu programma. Esam tik ļoti pateicīgas visam kūrorta kolektīvam: dakteriem, medmāsiņām, procedūru māsiņām, treneriem, ēdinātājiem, apkopējām, administrācijai, apsargiem par laipnu attieksmi pret visiem, kuri vēlas atgūt spēku šajā Covid-19 laikā. Mīļš paldies! "

Ina Ašaka (Facebook)

Atsauksme

 

"Отличная реабилитация и отдых!Отзывчивый персонал, квалифицированные медицинские специалисты, вкусная и разнообразная еда. Бассейн с морской водой, соляная комната, слинг терапия, различные водные процедуры, фитнес, тренажёры для кардиотренировок и много других занятий для восстановления здоровья и улучшения настроения! Рядом пляж, благоустроенный для детей и взрослых. Очень красивый ландшафтный дизайн территории вокруг реабилитационного центра. Видно, что здесь работают высококвалифицированные специалисты своего дела, которые делают всё возможное для улучшения нашего здоровья и прекрасного отдыха!

 Anna Buslajeva (Facebook)

Atsauksme

 

"Sveicināti mīļie draugi, arī es visu šo šogad izbaudīju un esmu ļoti pateicīga šī centra darbiniekiem, jo biju paredzējusi braukt uz Gruziju, bet par cik situācija valstī ir kā ir, devos uz Jaunķemeriem, viss bija super....."

Larisa Kalveite (Facebook)

Atsauksme

 

"Реабилитация в центре Jaunkemeri помогла мне выдержать сложный момент в жизни (после автоаварии и перед защитой квалификационной работы). Очень благодарна!"

Larisa Dor (Facebook)

Atsauksme

 

"Прекрасный санаторий! После тяжелейшего инсульта у моего мужа,врачи санатория помогли ему встать на ноги, хотя ему говорили другие врачи что будет лежать на кровати. Действительно компетентные специалисты. Вежливый и отзывчивый персонал. Спасибо вам!"

Svetlana Mitina (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju septembra beigās un man patika viss. Personāls atsaucīgs, procedūras burvīgas, ēdināšana ideāla, nogurums dienas laikā patīkams. Dienas pirmā puse aizņemta pilnībā, bet vakarus var pavadīt pēc saviem ieskatiem - vienkārši pastaigas gar jūru, filmu vakari vai dejas... Viss, ko var vēlēties savai atpūtai. Liels paldies Jaunķemeriem."

Sarmīte Pudenko (Facebook) 

Atsauksme

 

"Biju šoruden pirmo reizi un sapratu, ka braukšu katru gadu. Iesaku visiem, mīlēt sevi un palutināt vismaz 1x gadā. Ļoti jauks un patīkams personāls. Lieliska dabā, procedūras un cilvēki. Paldies."

Vivita Zvirgzdiņa (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju tur pirmo reizi, bet esmu sapratusi, ja atgriezīšos, atpūta tur nav, bet darbs ar sevi gan, un mani tas priecēja, personāls profesionāli pielieto savas zināšanas"

Solvita Malina (Facebook) 

Atsauksme

 

"Apmeklēju nodarbības grūtniecēm-vingrošana, baseins, joga. Nodarbības man patīk, vienīgi patālu sanāk braukāšana. Vislabāk patīk JOGA, jo man ir grūti atslābināties, nomierināties un uzlādēties un tās ir tās nodarbības kur tas reāli sanāk, paldies. Arī nodarbības ar Linu rada patīkamas sajūtas un pozitīvu noskaņu."

Marika Reine (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju ar māsu 2ned.atpakaļ...paši labākie vārdi par ārstiem, fizioterapeitiem, personàlam...visam personālam lielais paldies p.s ēdienkarte ļoti pārdomāta un daudzveidīga, garšīga paldies čaklajām saimniecītēm un foršajām meitenēm."

Daiga Saulite (Facebook)

Atsauksme

 

"Я в августе была,люблю совмещать и водные и солнечные процедуры на взморье!супер!"

Raisa Novikova (Facebook)

Atsauksme

 

"Каждый год надо приезжать обязательно. Лечение реально помогает в любом возрасте."

Helena Vlasova (Facebook) 

Atsauksme

 

"Только приехала из санатория, правда программа была "Самоактивизация", 8 дней, 7 ночей. Отдохнула отлично! Очень насыщенная программа. Благодарна всем работникам санатория."

Lenasky Lenasky (Facebook)

Atsauksme

 

"Отдыхала мне понравилось! Впрочем, кто зачем едет, и кто, что хочет видеть! Персонал прекрасный, процедуры тоже!"

Mila Sergeja (Facebook)

Atsauksme

 

"Совсем рядом море.воздухом не надышаться!!!очень внимательный персонал.врачи!Врач Berziņa дала много нужных рекомендаций!очень хорошие процедуры!!!питание нас тоже порадовало!Мы были на Пасху и на завтрак было праздничное меню!!!мы остались довольны отдыхом!!!"

Tamara Ivanova (Facebook)

Atsauksme

 

"Biju pie jums novembra beigās uz programmu ,,Vesela mugura''. Man ļoti patika. Paldies jaukajiem speciālistiem. Man tā noteikti būs jau katra gada tradīcija apmeklēt Jaunķemerus"

Sandra Siliņa (Facebook)