Kā nokļūt?

KRC "Jaunķemeri" atrodas Latvijā, Jūrmalas pilsētā, 35 kilometru attālumā no Rīgas, priežu mežā pie Rīgas jūras līča kāpu zonas, starp trijiem ezeriem – Slokas, Melno un Kaņiera ezeru.
 
Mūsu adrese: Latvija LV – 2012, Jūrmala, Kolkas iela 20.
 
Pie mums no Rīgas var atbraukt ar:

maršruta taksometru RĪGA – JAUNĶEMERI (pietura pie Rīgas dzelzceļa stacijas, jābrauc līdz gala pieturai "Jaunķemeri");
starppilsētu autobusiem RĪGA – TALSI, RĪGA – ROJA,  RĪGA - KOLKA, kas kursē caur Jūrmalu (jāizkāpj pieturā "Sanatorija JAUNĶEMERI"), sarakstu var precizēt Rīgas Centrālajā autoostā vai izziņu birojā);
elektrovilcieniem RĪGA – TUKUMS, RĪGA – SLOKA līdz pieturai "Sloka", bet pēc tam pārsēsties 6. autobusā SLOKA – ĶEMERI un braukt līdz pieturai "Sanatorija JAUNĶEMERI".
autobusu Nr.6, jāizkāpj pieturā ''Sanatorija JAUNĶEMERI''.
maršruta taksometru Nr.10, jāizkāpj pieturā "Sanatorija JAUNĶEMERI''

Pēc iepriekšēja pasūtījuma centrs nodrošina viesu sagaidīšanu Rīgas lidostā un dzelzceļa stacijā, kā arī viņu pavadīšanu (transfēra cena no ierašanās punkta uz KRC "Jaunķemeri" un atpakaļ – 40,00 EUR par cilvēku).